Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Volt csajommal csúfos vége lett, két hónapig nem is kerestük egymást. Vagyis én íratm smst neki, hogy sajnálom, amit tettem, nemkellett volna lemondani minden... Értitek... Választ nem kaptam. Viszont utóbbi egy hétben már másodszor keresett meg. Pontosabban ír smst és skypeon is (facen levan tiltva)


Eddig mindenért én voltam a hibás. Van egy srác aki miatt történ ez, ugyanis sokat nagyított, én meg már nembírtam, hogy idegesít, aztán nagyon rosszra fordult minden...


Csaj írta, hogy ő a hibás és az a srác. Illetve, hogy ők is... Nem csak én. És, hogy hiányzok, meghogy azzal a sráccal nem jön ki úgy, nem tud egem elfelejtni, fáj is eki, de utál is stb...


Ezzel mit akar elérni? Nekem ő volt az első.


F/16 L/15



2015. júl. 29. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
és, ő neki is te voltál az első ?
2015. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Volt már neki, 2 is, egyik 1 hétig a másik 1 hónapig. Velem 5 hónapot volt.


Egyébként nekem is nagyon hiányzik.

2015. júl. 29. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Téged mért hagyott ott ? vagy ki szakított először ?
2015. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Féltékeny voltam, és fél hónapig mindig csak veszekedtünk, aztán már nem is akart találkozni és írni se... Aztán elküldtem kicsit máshelyre, meg lemondtam egy k....nak... Aztán én dobtam ki, de ő már akkor el akart felejteni.
2015. júl. 29. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, a lányok nem nagyon szeretik ha le k*rvázzák :/

ha azt, mondta neked, hogy hiányzol neki, akkor szerintem próbáljatok megint kommunikálni egymással. és lehet hogy még lesz belőle valami. sok sikert ! :)

2015. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!