Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mar ~1 honapja ismerem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar ~1 honapja ismerem a lanyt, szeretem nagyon s ez kolcsonos. Korai lenne?

Figyelt kérdés
Eppen kulfoldon vagyok Olaszorszagban, es mikor megjovok hajnalban, talalkozni fogok vele. Szobakerult hogy megkene beszelni a dolgokat, belement. Szerintetek alkalmas lenne ez az idopont? /utana valo nap mar elutaznak 1 hetre/. Ha beleegyezne a parkapcsolatba, mitgondoltok, megpecsetelhetnem a kapcsolatunkat egy csokkal?/elso lenne mindkettonknek/ 16/f
2015. júl. 30. 11:29
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ez jó ötlet. Lehet hogy az időpont nem a megfelelő, de ha a végén megcsókolod, akkor biztosan boldogan és szerelmesen fog elmenni nyaralni.:)
2015. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez cuki :D Figyelj szerintem varjatok meg azt az egy hetet :) legalabb kiderülne, h tenyleg kibirjatok egymásért még azt a plusz egy hetet is. Viszont remelem nem fogsz nagyon sokat tavol lenni tole (heteket stb) mert akkor nembiztos h menne köztetek a dolog. De én szurkolok hajraaaa :)!
2015. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 hetig nemlattuk egymast mivel Olaszban vagyok, ha megjovok akkor meg o megy el 1 hetre. Hajnalban kintlesznek vhol a varosban (mivel egy bulibol jonnek meg), akkor tudnank talalkozni. Nagyon hianyzik mar😔 Felrehivnam, megbeszelnenk s talan akkor megcsokolnam ha belemegy /szo volt mar ilyen temakrol es nemnagyon lenne a csok ellen szerintem/
2015. júl. 30. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!