Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Te közösségi oldalakon (pl....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te közösségi oldalakon (pl. facebook, stb. ) csinálál már úgy, hogy indirekt üzeneteket posztoltál valakiről, akit szerettél, miközben nem beszélgettél vele annyit különösképpen?

Figyelt kérdés

Bár abból az okból kifolyólag figyeltem meg másoknál az ilyesmit, hogy én is ezt szoktam csinálni, amikor hiányzik valaki, és talán bonyolult közöttünk a viszony, mert néha azt sem tudjuk mi bajunk van.

Eléggé furcsállom az olyan eseteket, amikor valaki más csinálja szerelmes posztokat rak ki a falára, miközben velem beszélget néha és "flörtöl", de az ilyesmitől borzasztóan az a benyomásom, hogy valaki másnak tette ki, üzente. Mindenesetre nagyon idétlenül néz ki, vagy nem tudom.:))


2015. júl. 31. 21:40
 1/3 anonim válasza:
nem igazán értem a kérdést, de azért megpróbálom. amikor én az egyik nekem tetsző sráccal beszélgettem facebookon egy másik fiú is kavarta a port nálam, és vele is beszélgettem, igaz, máshogy. a fiú viszont eléggé benne volt a dologban és kaptam tőle a falamra mindent, és furán éreztem magam, és féltem, hogy emiatt az a kapcsolat, amire vágytam tönkremegy. viszont csináltam már én is olyat, amikor reménytelen szerelmet éreztem, hogy kiírtam mindenféle idézetet a reménytelen szerelemről hátha leesik neki. amolyan célzásképp. szánalmas tudom, utálom is azokat az időket, mikor ezt csináltam...
2015. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) a bonyolult fogalmazásért meg bocsi!

Az lett volna a kérdés lényege, hogy zavarosan érzem magam akkor amikor valaki szerelemmek kapcsolatos posztokat nyom a facebookon(pl. reménytelenségről, amit te írtál), és közben nem beszél velem, vagy nem mindig válaszol valamilyen oknál fogva, így ettől nagyon nagyon az a hülye érzés tölt el, hogy valaki másnak "üzenget", mivel az a benyomásom, hogy a poszt tartalmának semmi köze hozzám, ráadásul a szemem láttára "üzen annak" miközben nálam kavarja a port, és még a szemére sem vethetem, mert akkor fura lenne, így elég idétlen helyzet:))

de szerencsére utólag ráveszem magam, hogy lemondjak az ilyen "kapcsolatokról":))

2015. aug. 2. 12:50
 3/3 A kérdező kommentje:
"nem beszél velem" leginkább arra értem, hogy nem beszél velem olyasmikről, így olyan érzésem lesz, mintha párhúzamban valaki mással tárgyalná azokat, mert nem tudom elképzelni, hogy köze lenne hozzám:-?
2015. aug. 2. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!