Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy kb. minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy kb. minden fiút megnézek?

Figyelt kérdés
Általában szeretek elmenni helyekre,vacsorázni,elmenni sétálni,be a városba,és nem csak azért,mert emberek között lehetek(mert azért is),hanem,mert nagyon sok helyes fiút látok.Pedig nem is feltétlen csak a helyes fiúkat nézem meg,hanem azokat is,akik annyira nem helyesek.Általában a velem egykorúak és a fiatalabbak jönnek be,és megkapom a visszajelzést,mert mások is megszoktak engem nézni,és ez olyan jól esik :) Vannak még rajtam kívül itt olyanok,akik ugyanígy vannak ezzel?Most is pl.a Balatonon vagyunk és tökre jó este lemenni a partra,mert amúgy is jó,mert szeretek emberek között lenni,de valahogy ez mindig elterelődik a felé,hogy végül megint a fiúkat nézem.. :( Ami nem rossz,meg nyilván normális,csak kicsit furán érzem magam emiatt :/ olyan furcsa dolog ez..bár lehet,hogy most azért van ez,mert most vagyok ebben a fázisban,hogy elkezdenek a fiúk érdekelni,vagy nem tudom ..

2015. aug. 7. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs, normális. Emiatt nem kell rosszul érezned magad. És igen, velem is előfordul, csak jobb esetben lányokat nézek meg. :D Persze nem mindenkit, csak ha úgy jön. Szóval a lényeg, hogy most vagy olyan korban, hogy érdeklődsz irántuk, így ennek megfelelően viselkedsz.
2015. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egy bizonyos szintig normális, de...azért ne ess túlzásba.

2015. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!