Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok! Szerintetek miert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Szerintetek miert csinalja ezt most?

Figyelt kérdés

van egy lany (korombeli) akivel 2eve mar jobavagyunk es kis kihagyasokkal, de azert elege sokszor beszelgettunk.

azt is mondta h tettszem neki, de hozzatette h egyik haverok is bejon neki....

aztan en is mondtam neki h szeretem es egy ideig jol el is voltunk, neha taliztunk is kettesben. aztan nemsokkal utana osszejott a haverommal, es azota bunkozik velem, es azt mondja h nem erzik irantam semmit.



2015. aug. 8. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy hülye pi¢$a és azt hiszi,hogy jobb ember ha ezt mondja a sràc előtt rólad.
2015. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mert amugy en nem ilyennek ismertem meg....

meg eloszor azt hittem h csak hulyeskedik, vagy csak nehezen megszerezheto akar lenni a szamomra....

de mostmar nem remenykedem ilyenekben.

2015. aug. 8. 14:13
 3/8 anonim válasza:
hagyd a francba... aki ekkora idiota talalsz nala ertekesebbet! az ilyen egy fityinget sem ér..
2015. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

R$bi mar bocs de hogy lehet valaki ekkora*****

Uristen-.-

Hagyd a fenébe!

2015. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De a haverod tudta hogy bejon neked?

Mert ha igen es ugy jott ossze vele akkor nem csak mas lany hanem mas baratok utan is kene nezned haver!

2015. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Smileeeeeee válasza:
Hagyd a fenébe!
2015. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba!!Szerintem csak nem akarja ,hogy a haverod megtudja ,hogy ti tetszettetek egymásnak..Vagy azért bunkózik veled mert így jobban tudja titkolni az érzéseit..És valójában még mindig tetszel neki.. Ez némelyik lánynál ilyen "lányos betegésg":"D 15/L
2015. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

5# nem, a haverom maximum gondolta. miutan osszejottek utana tudta csak meg o is.

7# koszi :/ en is ebben remenykedtem, de mostmar ugy vagyok vele h hagyom....es ha egyszer majd eszhezter es keresni fog akkor talan meg meggondolom.


es koszonom a valaszokat

2015. aug. 8. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!