Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » BAJAIAK! Fontos! Tudnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BAJAIAK! Fontos! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A Bajai Judo Klubnak vannak nyári edzései?Elkezdődtek már az edzések?Ha igen melyik nap és mikor vannak?

Még suli vége előtt elutaztam otthonról,és azóta nem is voltam.És vagy jövő héten vagy az azutánin szeretnék visszamenni.Na ez a kettő úgy függ össze hogy barátom judozik és szeretném meglepni,mert ugye ezekben az időpontokban biztos kimozdul.16 éves és versenyszerűen csinálja.Azért nem tőle kérdezem ezt meg mert ismer és rájönne.Így meg meg tudom lepni.Remélem tudtok segíteni,és előre is köszönöm!



2015. aug. 8. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Bajalaknak nincs fészoldala? Vagy vmi ismerősöd? Most komolyan szeirnted valaki itt tudni fogja a választ...?
2015. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!