Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esély rá, hogy valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy valaha megbocsájt vagy helyre tudom hozni?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmmel már több mint fél éve vagyunk együtt,a kapcsolatunk elején volt a részemről egy megcsalás,2-3 hónapig tagadtam,aztán bevallottam,mindenemet bele kellett adnom hogy ne hagyjon el,megbocsájtott,sose csalt meg,nem is flörtöl fiúkkal,szinte nem is beszélget velük,mindig csak velem akar lenni,szóval tök jó hozzám,én tegnap elmentem egy haverommal,aztán mikor hazajöttem megigértem a barátnőmnek hogy írni fogok neki mostmár,aztán betoppant haverom és otthagytam a gépet... Bevallotta hogy akkorát csalódott,hogy a szerelem már elmúlt,és már szeretni se úgy szeret .... és már teljesen reménytelennek érzem,nem tudom hogy mit csináljak :(

2015. aug. 10. 12:44
 1/5 anonim válasza:
Azért beláthatod hogy ebben neked is részed volt, kicsit jobban odafigyelhettél volna a barátnődre. Szerintem ha még hallgat rád akkor beszélj meg vele egy találkozót, és mondd el neki ezt a tegnap estét és kérj bocsánatot, esetleg hozz neki virágot. De még az is jó ha cseten megírod neki hátha elolvassa. Remélem tudtam segíteni és szurkolok hogy minden jóra forduljon! :)
2015. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az a baj,beszél még velem,meg együtt is maradtunk,de minden pillanatban érezteti velem,hogy mit csináltam vele és hogy mennyit sírt... és azt is hogy már nem szeret úgy :( és én abba is bele fogok halni ha nem úgy szeret ahogy kéne :( nem tudom hogy szeret e annyira hogy megbocsássa ezt nekem :( egyébként kértem rá már ezerszer :(
2015. aug. 10. 12:51
 3/5 anonim válasza:
Még mindig 1 vagyok. Szerintem akkor várj egy kicsit, hátha enyhülnek a dolgok. Ha még együtt vagytok az azt jelenti, hogy még mindig szeret, és lehet, hogy azért mondja azt hogy nem szeret annyira, mert szeretné éreztetni veled hogy ez mennyire rosszul esett neki.
2015. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést. Látszik az írásodból, hogy te is szereted, csak vannak fura pillanataid. Szóval hajrá, sok sikert! :)
2015. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez még nem reménytelen, hiszen nem szakítottatok. Mutasd neki az érzéseid, és ezentúl figyelj oda rá sokkal jobban mint azelőtt. Írj neki, sőt, néha hívd fel, mert az kicsit személyesebb mint a chatelés. Ne félj neki megmondani, hogy nagyon szereted, és nem akarod elveszíteni.
2015. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!