Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúktól kérnék segítséget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúktól kérnék segítséget az okból, hogy a barátnőm túl kicsinek érzi magát, és emiatt sokszor szomorkodik. Valakinek van valami ötlete hogy Hogyan tudnám meggyőzni hogy nem kicsi, és hogy nagynak lenni se olyan jó?

Figyelt kérdés
Srácok én 15 éves vagyok a barátnőm 13 és én 183, ő pedig 160 cm és mindig szomorkodik miatta hogy szerinte ő kicsi és hogy mindenki nagyobb nála. Gondolkoztam rajta, meg próbólkoztam is de semmi sem sikerült.
2015. aug. 10. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
figyelj akkor most ide... ha a bnőd megint előjön azzal hogy nála mindenki magasabb akkor vedd a kezedbe úgy hogy magasabb legyen nálad és csókold meg aztán mondj neki valami nyálas dumát ami most hirtelen nem jut eszembe aztán egyből jobban fogja érezni magát
2015. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még csecsemő korban van, még biztos fog nőni valamennyit.
2015. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán nőhet még eleget. Én 16/172 fiú vagyok, amúgy meg bejönnek a kicsi lányok, tök aranyosak :3 és a nálam magasabb lányok is tetszenek, semmi baj nincs ezzel, én sem aggódok miatta, hisz nem egy éjszakás kapcsolatokat keresek, hogy emiatt kellene aggódnom. Ha valaki a magasságod miatt problémázna egy párkapcsolatban, akkor az se nem szeret, se nem neked való. Aki tényleg szeret azt úgysem fogja zavarni hidd el. ;)
2015. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
20 éves barátnőm 145 centi, azt mondta azért nem zavarja mert kicsiként könnyebb párt találni és alacsonyabban cukibb. Sok mindenre képesek az alacsonyak amire a magasok nem. Ne zavarja a magassága mert szerintem ha már ilyen magas akkor idősebb korára nagyon magas lessz.
2015. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

egyébként kérdező, félreérthető a kapcsolatod a lánnyal. a barátnője vagy, vagy a fiúja? Azért nem mindegy. :D


Előző voltam

2015. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3-as

5-ös én voltam, és még valami..... harckocsizó még mindig lehet, ne feledje.

2015. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4 és a barátja vagyok :D

Amúgy nem az zavarja hogy magasabb vagyok hanem hogy mindenkihez képest kicsinek éri magát pedig nem így van.. Köszönöm szépen a válaszokat :)

2015. aug. 10. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
győzd meg hogy imádod hogy olyan alacsony mert cuki
2015. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

exemmel is hasonlo dolog volt en 2m o pedig 160

mondtam neki hogy o nem is kicsi hanem pont tokeletes magassagban van szamomra egy kis ido kellett de elfogadta

2015. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm ment a zöld :D
2015. aug. 10. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!