Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez az érzés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
Adott a következő helyzet: én 17 leszek mindjárt, a fiú 28, szóval inkább férfi, na mindegy...xd de tök fiatalosan néz ki, meg elég jóban vagyunk, sokat beszélünk, és legtöbbször nem igazán látszik a korkülönbség. eddig nem igazán éreztem, hogy bejön, pedig jól néz ki, meg minden, de most azt álmodtam, hogy ott vagyok mellette, és nekem nem is köszönt, hanem egy másik lányt csókolt meg, és én nagyon rosszul éreztem magam álmomban. lehet, hogy mégis bejön nekem? mert így, hogy felkeltem, már nem érzem azt, mint álmomban. csak hogy nagyon-nagyon helyes, és bírom őt

2015. aug. 12. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindig elveszik a huszonévesek a fiatalokat, hát nem hiszem el, ez meg közel 30. Amúgy csak egy álom, idővel elfelejted.
2015. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álmok nagyon erős érzelmeket hozhatnak fel benned, olyanokat is amik nem valósak, talán azér mert gondoltad h rendes, jóképű és h lehetne köztetek valami, de az nem azt jelenti h érzel is iránta valamit, vagy lehet nem azt amit te gondolsz :). Mikor 15 voltam megismertem egy pasit aki 23 volt, én is álmodtam rolla, pedig nem akartam vele lenni, végül legjobb barátok lettünk és mai napig vagyunk, neki van csaja nekem férjem :)
2015. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!