Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak én nemértem hogy miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nemértem hogy miért olya mindenkii (sokan húsz felett is) egy kapcsolatban, mint az óvodások?

Figyelt kérdés
De tényleg. Mindenki hisztizik a hibája miatt, meg hogy így önbizalmatlan, meg úgy, meg ilyenek. És a szex miatt rímánkodnak, meg minden... Miért nem próbálják megkeresni azt akivel nagyon jóba vannak, és tökéletesen passzolnak, eltekinteni a kisebb-nagyobb külsőséges hibáktól, hiszen azokról senkisem tehet... Csak én gondolkodom rosszul?
2015. aug. 12. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, igazadvan. Csakhogy manapság nem azért szeretkeznek az emberek vagy nem azért randiznak, mert szeretik egymást. Manpság már mindenki csak a szexre hajt.
2015. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sajnos az én meglátásom szerint az a probléma hogy a média tönkre vágja az emberek gondolkodásmódját, és arra beszéli rá őket a sok baromság ami a TV-ben, rádióba, és egyes internetes oldalakon terjeng hogy ez a jó meg a divat ami most van!


Jó persze vannak kivételes dolgok amik nem erre beszélik rá az embert, de többnyire a média a hibás azért amiért ilyenek a mai emberek, fiatalok. Jó régebben is voltak ilyenek, ezt elismerem, de jóval kisebb létszámban.


Én sem mondom azt hogy tökéletes vagyok, mert nem vagyok az. De mégsem élek pl az Éjjel nappal Budapest mellett és hasonló társainál amik csak szívják az értelmes agyat és hülyeségekkel tömik tele.

Nem mondom hogy tökéletes vagyok, de én nem hagyom hogy tönkre tegyen a média, persze vannak más agybomlasztó dolgok amik engem is érdekelnek, de nem jelenti azt hogy aszerint is viselkedek. Én alkalmi kapcsolatba nem mentem bele, nem járok gyakran bulizni és nem megyek bel egy éjszakás kalandba és nem iszom magam részegre minden hétvégén. Sokan furcsán néznek rám, de nem érdekel mert van más hobbim amivel lekötöm magam és kiélem magam, vannak barátaim igaz 23 éves létemre 30-40 évesek, de vannak, a barátnőm is lassan 30 éves, lesz de ezerszer komolyabbak és érettebbek mit a mai fiatalok akikkel semmit nem lehet kezdeni mert csak bulizni és inni akarnak az meg csak a pénzt viszi el.

2015. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!