Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Leutaztunk Balatonra a családdal. Apa, Anya, Öcsém és én. A kempingben, ahol voltunk volt animációs foglalkozás. Az animációs foglalkozás a gyerekek szórakoztatása (festés, tánc, stb...). 15éves fiú létemre beálltam segítani, mert szeretem a gyerekeket és a hangtechnikát (én raktam össze stb..). Három ember volt aki a gyerekeket szórakoztatta (2lány 1fiú). Az egyik lánnyal aki 19 éves nagyon jól kijöttem. Hülyéskedtünk, segítettem Neki plakátolni de puszta barátságból. Aztán három nappal ezelőtt kimentünk a Balaton partra csillagokat nézni. Az öcsém is jött velünk de ő hamarabb bealudt. Az első két éjszakán kézen fogva beszélgettünk és néztük az eget. A kézfogás ilyen esetben számomra nem jelentett semmit, csak barátságot. Ezen az estén, pedig azt mondta, hogy ha pár évvel idősebb lennék, én lennék élete szerelme. Ezen kicsit meglepődtem, de nem gondoltam semmi rosszra mivel ott volt a mondtaban az a bizonyos "ha". Kb. fél órával később megcsókolt. Nekem ez volt az első csókom és kicsit tanítgatott. Ezt Ő is mondta. Ezek a csókok nekem szerelemből nem jelentettek semmit sem, de nem tudom, hogy Ő mit érezhet. Barátként tekintek rá, nem a szerelmemkent. Ma ölelessel köszöntem el tőle (mint sokan másoktól). Jövőre ugyan ott fog dolgozni, mi pedig valószínűleg ugyan oda megyünk nyaralni.


Nem tudom, hogy szerelmes-e bekém vagy sem. Szerintetek?


Normális válaszokat előre is köszönöm szépen.



2015. aug. 15. 13:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem r#bancos vagy ilyesmi. És én sem vagyok ilyen.
2015. aug. 15. 13:49
 2/10 anonim ***** válasza:
nem
2015. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem tuti szerelmes beléd, mert barátságból nem hiszem, hogy ezt csinálta volna. Igen ott volt az a bizonyos "ha" de akkor bizonyára valamennyire tetszel neki mert csak a koroddal volt baja. De ez csak az én véleményem.


Amúgy szerintem ugyanabban a kempingben voltatok ahol mi is, mert ott szintén volt ilyen animációs foglalkozás.

2015. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sok kempingben van ilyen foglalkozás. :) Mi Zamárdiban voltunk az Autós kempingben. Köszönöm a választ.
2015. aug. 15. 13:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bonyolult eset már a korotokat nézve is. Ha a te érzéseidet nézzük akkor ez csak barátság. A lány lehet hogy érzett irántad valamit de 1 év az sok idő. Ha te nem vagy belé szerelmes ne tégy semmit. Tudom rosszul hangzik de biztos hogy lesz vagy van valakije. Jövőre pedig Szerintem légy visszafogottabb vele. (lehet hogy nem voltam hasznodra)
2015. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a másik animátor lánnyal megállapították előtte pár nappal, hogy könnyebben fog menni a "csajozás" később, mert helyes vagyok. Utána kijelentették, hogy nem pedo-k vagy ilyesmi.
2015. aug. 15. 13:57
 7/10 A kérdező kommentje:
4év van köztünk de megbántani sem szerezném, mert nagyon rendes és aranyos egyébként mindenkivel aki nem bunkó vele.
2015. aug. 15. 13:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1 évet a valaszoló a találkozásra értette szerintem. Egyébként én hagynám mert ennek a kapcsolatnak nem lenne túl sok érteleme
2015. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a ha csak az életkor miatt van, igen szerelmes de túl fiatal vagy hozzá.
2016. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom :D
2016. febr. 7. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!