Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sokat chatelünk de csak én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat chatelünk de csak én kérdezek általába: tetszek neki? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szerintetek ha van egy lány akivel elég sokat konkrétan néha órákat chatelek de általában én kezdeményezek beszélgetést és én kérdezek (csak általában) de gyakran megyünk együtt haza akkor viszont szinte csak ő mesél és kérdez.Elég régóta ismerem a szülinapomra adott ajándékot pedig én neki nem adtam semmit, a multkor megkérdezte tetszik-e valaki, és otthon a tesójának folyton mondja hogy milyen jó velem beszélgetni. Ez most mi? Tetszek neki?

2015. aug. 17. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy baratzona,vagy tenyleg tetszel neki.:) En azt javaslom hogy hulyulj vele,meg flortolj tobbet es ha tetszik neki akkor akarmi lehet.Ha csak komoly temakrol beszeltek,akkor ilyen "lelki szemetes" leszel neki orokre.:D de ebbol meg akarmi lehet szerintem.Sok sikert!
2015. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de főleg nemmlelkiekről beszélünk de volt már hogy nekem kellet megvigasztalni
2015. aug. 17. 08:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindketten 18 évesek vagyunk
2015. aug. 27. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!