Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én hibázok valamit? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hibázok valamit? Hogy tudnám orvosolni a problémát?

Figyelt kérdés
Mit kellene tennem ahhoz, hogy a barátnőm ne sértődjön meg minden egyes szavamon. De én nem vagyok bunkó, és nem is úgy beszélek vele, hogy megsértődjön. Bármikor bármiről van szó ő csak a rosszat látja mindenben. Sokat beszélgetek vele van, hogy ezeket beszéljük át. Olykor eredménytelenül. Nem értem. Kérlek segítsetek.

2015. aug. 18. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ő benne van a baj, nem benned. Legalábbis ez alapján, a valóságos helyzetről nem kapunk a te elbeszélésedből helyes képet.
2015. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is kicsit ilyen vagyok, nem az h mindenen megsertodok de volt h pl feltekenysegbol es akkor flegma vagyok de o nem tudja mi bajom en pedig nem mondom el neki (felek elmondani a gondolataim erzelmeim)
2015. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen válaszotokat. :)
2015. aug. 21. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!