Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki valakiből?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki valakiből? Tudom, hogy több száz ilyen kérdés van már itt, de hátha most találok egy használhatót is? .

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel már egy csomó hónapja chatelünk.Tök jó barátság lett közöttünk.Telt az idő,eljött a szünet,és egyszer csak azon kaptam magam valamikor nyár elején talán,hogy már nem biztos,hogy csak haverként tekintek rá.Fel is tettem egy kérdést gyikre evvel kapcsolatban.A válaszokból kiderült,hogy valszeg bejön nekem.Én bekkattantam,és szerelmet vallottam neki.Azt írta,hogy neki is tetszik a személyiségem.Az az egyik legnagyobb probléma,hogy neki egy csomó csaj tetszik.Azt írta,hogy ha elöbb tidja,hogy szeretem nem kezd el flörtölgetni csajokkal.Akármit is írt,én úgy érzem nem jövök igazán be neki.Találkozni nem nagyon akart velem.Meg ott van az a sok csaj...akiket nyugodtan lekoptathatna,de nem teszi.Folyton táplálja bennem a reményt,de esélyt nem fog adni nekem soha szerintem.Ma telt be vele teljesen a pohár.Kért az arcomról egy képet,amit nem szibesen,de elküldtem.Azt írta nem is vagyok csúnya,de vasárnapig lekoptatott.Nem szeretné,hogy kiszeressek belőle,de én ezt már nem bírom.Fogalmam sincs mit gondol.NEm tudom mit érez.Egy nagy kérdőjel az életemben.Fojton ő jár a fejembe,álmodok is róla,meg minden...Hogy tudnék ennek véget vetni?Én ezt már nem bírom.Nem akarom szeretni.Légyszives senki ne szoljon be,próbáljatok segíteni...ha egyáltalán valaki végig olvasta a hosszú nyavajgásom. :D

2015. aug. 20. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Az idő minden sebet begyógyít...

De ha nagyon gyorsan akarsz felejteni, keress valakit akit szerethetsz, és aki szeret.

Ha megérzed milyen amikor igazán szeretnek, akkor már nemfog érdekelni egy netes gyökér.

2015. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

Azon leszek,csakhát nem olyan könnyű találni valakit... :/

2015. aug. 20. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Ezek a pasik már csak ilyenek .pont ezek azok akik nem érdemlik meg , hogy szeressék őket . Rengeteg ilyen példával találkoztam , mind a két nemtől . Ha kíváncsi vagy rá , elárulom , hogy még rég beleszerettem egy lányba , aki nem viszonozta . Kb 1 évembe tellett , de végül úgymond sikerült felejtenem . Egyszerűen feladtam , más lányok után ,, nézelődtem '' :D . 1 évre rá megint találkoztam vele , de csak rövid időre , viszont akkor 230 - as pulzusom volt :D . Szerintem addig nem nyugszol bele , amíg tényleg nem találsz egy partnert , akit szerethetsz
2015. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:D :) köszönöm a választ neked is :)

Remélem találok valaki mást,és drukkolok,hogy neked is sikerüljön :) (ha még nem jött össze :D)

2015. aug. 22. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem , még nem találtam senkit , manapság nem olyan könnyű :) legyen sok szerencséd ! :)
2015. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát,igen.Sajnos tényleg nem könnyű.Köszi,neked is :)
2015. aug. 23. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!