Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki valami tanacs esetelg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki valami tanacs esetelg?

Figyelt kérdés
12 vagyok holnap 13... 😊 szoval van egy fiú akit a táborba ismertem meg!! 1 hetes volt a tábor.. 12 eves egy suliba járunk de nem egy osztályba.. Mivel ő hokizik es most megy 6.-ba én meg 7.-be. Táborba sokat beszélgettünk szinte egesz nap egyutt voltunk.. Persze ott voltak a barátnőim is!! Van 2 fiú barátja az egyikkel csak ritkan beszelek Facebookon a masik meg mondhatni a masodik legjobb baratom!! 😁 de nem Tom.. Ha Tolle kerdeznem meg vagy mondanam h segitsen elmondaná a baratnoimnek es ok sajnos olyanok h ha neki tetszik nekem es 1 hétre vagy max.2-re ossze jon vele!!! Szoval szornyu!! Es mielott jonnenek a szemetkedos kommentek: Igen babaznom kene meg a húgommal csinalom is!! Es ez az első h ilyet érzek!! Nem tudom ki verni a fejemből!!! 😶 Elore is koszi a vakszokat!! Ha hibasa irtam Bocsi telefonról vagyok!!! :)

2015. aug. 21. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Írjál neki Facebookon vagy próbáld elérni valahogy a srácot és beszélgessetek. Szerintem nem kell elmondani senki másnak,hogy tetszik neked.14/L
2015. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez az... Azt elfelejtettem irni h nincs facebookja ha a telefonszámát elkérem valakitol akkor egybol rajonnenek!!!
2015. aug. 21. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet én is ilyen helyzetben vagyok,de én már nagyon régóta nem láttam a fiút kb.április óta.Neki sincs facebookja sajnos, ezért nem tudom elérni sehogy:(De ha egy suliba jártok akkor szeptembertől úgyis újryaláthatjátok egymást szóval akkor tudsz beszélni vele személyesen:) Bárcsak a helyedben lennék...
2015. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zsebhokizik ?:D
2015. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem zsebhokizik...

Floorballozik es jegkorongozik 😂

2015. aug. 22. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!