Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kérdezek vagy mondjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezek vagy mondjak?

Figyelt kérdés

Mit kérdezek vagy mondjak egy lánynak hogy jobban megtetszek neki vagy hogy kicsit elpiruljon, zavarba jöjjön ja és neten akkarom neki irni , régotta beszélgetünk és ő is mondta hogy több is szeretne lenni mint barát.


Légyszi irjatok fiúk lányok egyaránt.

18/f



2015. aug. 24. 20:28
 1/4 Sacrimoni válasza:
Ha eddig még nem írtál neki olyat, viszont így is több szeretne lenni mint barát, akkor csak add magad! Úgy fogod elérni azt, amit akarsz.
2015. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom, ez mar régi 'szoveg', de csak add önmagad :)

Mert ha mást jatszol, hogy beléd szeressem akkor egy idő után rájön, hog az valójában nem te vagy :)

2015. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Légyi irjatok hogy miket mondjak neki aki jól tud esni
2015. aug. 24. 21:22
 4/4 iskolások válasza:

Szia:) én lány vagyok nem rég jöttem össze a mostani barátommal. Konkréta nem tudom, hogy milyen válaszra vársz de nekem ilyeneket szokott irni a baratom es nekem ezek nagyon bejönnek amitol sokszor elpirulok : Sokszor szokta irni reggelenként h : Szia szívem h aludtál..stb.Becezgesd: Szerelmem,drága,édes ,kicsim

V szntem az sem baj ha folyamatosan bokolsz neki.. Dicsérd meg h milyen szép, milyen jo lenne ha most itt lenne veled es ezt te elkepzelted ( h itt van veled )..stb az a lenyeg h ne sablonszövegeket dobj be neki folyton..legyel egy kicsit kreatív ! Remélem tudtam segiteni sok sikert 😉👍 16/L

2015. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!