Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelent? 13/F Nemrég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? 13/F Nemrég átjött hozzám egy lány barátom és itt is aludt. Már egy ideje szerelmes vagyok belé.10 körül feljött az ágyamba (semmi erotika) és elkezdtünk beszélgetni és utána megmasszírozott. Szerintetek ez jelent valamit

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 02:04
1 2
 11/16 anonim válasza:
Tényleg jó lenne tudni, hogy miről beszéltetek.
2015. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát mi általában más osztálytársaunkat vagy akit épp mindketten utálunk. Meg néha néha előjön a szerelem téma is.
2015. aug. 26. 23:19
 13/16 anonim ***** válasza:

Tehát, megmasszírozott és elmélkedtetek a nagy szerelemről, kibeszéltétek a fél falut majd együtt aludtatok, mindezt 13 évesen?

HŰHA, na én aztán le vagyok maradva, úgy látom.

2015. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A szüleid mit mondtak?
2015. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Na hát a szüleim. Ők is sajnos észrevették aztán elmagyarázták hogy ez így nincs rendben . Persze azt is meg kérdezte apám hogy nem volt semmi olyan. De rájött hogy én nem vagyok az a fajta.
2015. aug. 27. 22:07
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha erre hajlando volt akk rohadtul szerelmes beléd.Am mi okból aludt nálatok azon belul veled?(Am szentem azert mert legalabb egy kis romantikát vagy csokot akart.) 13/L
2016. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!