Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnam tudjam, nogy bejövök-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnam tudjam, nogy bejövök-e egy lánynak?

Figyelt kérdés
15/F
2015. aug. 26. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
csak meg kell találnod a csiklót
2015. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat sajnos ezt sehonan 😂

amugy ha keresi a tarsasagod meg latod hogy szeret veled lenni akk lehet benne valami de lehet h csak baratkozni akar 😂 a lanyok kifurkeszhetetlenek

2015. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keresi a társaságod,mosolyog,nevet minden poénodon (akkor is ha nagyon szr),okot,ürügyet keres,hogy beszélhessen veled,illetve hozzád érhessen. Ha zavarban van,haját babrálja,ajkát harapja,miközben a közeledben van.

De egyébként ha lesz egy kis szociális tapasztalatod,sokszor leszel lányok közelében,akkor ezeket egyre jobban észre fogod venni magadtól is.


Velem pl. olyan is volt,hogy beszélgettem 1 lánnyal,és észrevettem,hogy amit mondtam neki a felére nem emlékezett,mert csak a szemembe nézett,hosszan,mosolygott,és se kép se hang szegénynél.


Viszont minden lánynál másképp jelenik ez meg.


Általánosban velem olyan volt,hogy egyik osztálytársamba belezúgtam,és beszélgettünk is többször,amikor azt mondta,láttam,hogy egész órán a hóesést nézed. (Na most itt le kell esnie,hogy valószínűleg egész órán téged nézett. És ez jelent valamit.) Azonban,mikor elmondtam neki,hogy mit szeretnék,mit érzek,akkor lekoppintott.


A későbbiekben ezek nélkül a jelek nélkül is érezni fogod,hogy kinek jössz be,és kinek nem. Mint láthatod ezek a jelek elég csalókák tudnak lenni.


18F

2015. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én pl az illetőt sokat nézem, ha tehetem hozzá érek plusz ha rám néz elmosolyodom :D ja és szoktam azt, hogy amikor rám néz én elpirulok és lesütöm a szemem :D ja és amikor vele beszélek kissé remeg a hangom és nagyon koncentrálok XD
2015. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!