Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés csókolozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés csókolozni?

Figyelt kérdés
Meséljétek el lécci h milyen érzés ha az embert megcsokolják ^^ :) 16/L

2015. aug. 27. 03:15
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Az elso csok altalaban nyalas :D De viccet felreteve varazslatos erzes ha egy olyan emberrel csokolozol akit szeretsz. Olyan mintha Minden porcikad egyszerre rezzenne ossze :)

18/L

2015. aug. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb mint gondolnád :)) A legelső nekem kissé kellenetlen és furcsa volt, de ahogy belejöttünk egyre varázslatosabb lett. :) Szinte el sem tudtunk szakadni egy mástól. 18/L
2015. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban így van ahogy az első írja, ha olyan csókol meg, illetve olyannal csókolózol, akibe szerelmes vagy, akkor nagyon nagyon nagyon jó érzés! Tényleg minden porcikád összerezzen és engem általában eltölt egy hát durván fogalmazok, ha azt mondom hogy hányinger szerű érzés, de mégsem olyan, mert az is nagyon remek érzet. :) Talán ez azért mert a gyomrom is összeugrik olyankor ... :D


Végérvényben nagyon isteni érzés!


18/F

2015. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
nagyon jó... csak sajnos minden jónak vége van :(
2015. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)
2015. aug. 27. 12:51
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
én off. nem tudom, olyankor se kép se hang.
2015. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkivel más.
2015. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok, pedig egy 22 éves fiú vagyok...



(Szánalmasan sz@r az életem...)

2015. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csodálatos :D
2015. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!