Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el a fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a fiút?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni az ügyben hogy tegnap szakítottam a barátommal mert nem törődött velem ezekben a pár napokban és még megölelni is félt..13 éves én meg írtam neki egy hosszú levelet hogy így nem bírom hogy leszar és hogy mindentől fél..14 éves vagyok,tudom hogy fiatal vagyok és hogy ha nagyobb leszek több szerelmi problémám lesz..de én valahogy nem tudom elfelejteni őt..itt van a csomó emlék ami nagyon bezavar és egypár dolog még amit kaptam tőle.már végigsírtam a tegnap estét is. Tudnátok tanácsot adni hogy tudnám ezekáltal is elfelejteni?
2015. aug. 30. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Probalj nem gondolni ra. Foglald el magad vlmivel. De ez ugy is ido kerdese. Sok sikert! :)
2015. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jól tetted hogy szakítottál vele....bár még nagyon fiatalok vagytok, de te sokkal okosabb.

Szerelem nincs ölelés és törödés nélkül :)

Lesz ennél nagyobb szerelem.

2015. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!