Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lépjek tovább vagy várjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek tovább vagy várjak még? Miért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok 1éve szeretek egy fiut, egy osztályba jártunk énis tetszettem neki azota külön suliba járunk. Ha meglát az utcán, vagy lehajtja a fejét vagy mosolyog persze ugy mintha másra mosolyogna, de látom hogy a szeme sarkábol engem néz. és viszont ha ránézek komolyan néz vissza semmi mosoly. Tudnátok segíteni hogy ez mire utal? Köszönöm előre is a normalis valaszokat!

#szerelem #tinikérdések
2015. aug. 31. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj tovább, nem viszonozza az érzéseidet. Lehet zavarja hogy nézed.
2015. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem meri kimutatni az érzéseit feléd,zavarába hajtja le a fejét,mert tetszel neki
2015. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
NEm hiszem hogy zavarná,hisz mindig ő néz elősször viszont nem lép..félek hogy lenne esélyem de elrontom ha továbblépek :(
2015. aug. 31. 21:48
 4/9 anonim válasza:

Szerintem hagyd! Amit leirtál az alapján szerintem tulságosan nyomulsz és ez zavarja a sracot!

Nem lesz ebből semmi!

Hidd el tapasztalatbol mondom .

2015. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor megpróbálhatsz lépni, ha nem lépsz nem lesz semmi, ha lépsz, van esélyed, legrosszabb esetben úgy jársz mint ha nem léptél volna.
2015. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt amikor irtam neki de csak hülyét csináltam magambol mert én érdeklődtem utánna, ő viszont nem és vagy csak megnézte amit irok, vagy fél óránkként irt egy választ..de ha meglát a viselkedése alapján reményt kelt bennem.
2015. aug. 31. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:
spórolj meg egy csalódást :) próbálj meg túllépni:)
2015. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki, csak nem mer kezdeményezni
2015. szept. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat :)
2015. szept. 1. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!