Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lannyal, hogy beszéljek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lannyal, hogy beszéljek?

Figyelt kérdés
Most jött 7.be mindig barátnőivel van és nagyobb nálam és én nem vagyok valami minta ember amgy csak az arcom pufi. (Bocsi helyesírási hibákert, meg értetlen szövegért amit nem értetek irjatok le)

2015. szept. 1. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

" szia, lenne kedved barátkozni! "

Sírva nézem, hogy a mai generációm, velem egy idős gyerekek,tinik nem képesek kommunikálni egymással. Bezzeg, ha Facebookon kéne írni, az már menne

2015. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 mondatot írtál, ha ezt nem értenénk meg akkor...

Szerintem egy lánnyal úgy kell beszélni mint egy átlagos emberrel. Tehát kb. mint a haverjaiddal.

Egyszerűen csak nyisd ki a szád és...

Ha elakadna a beszélgetés, akkro csak gondolj arra, hogy megakarod ismerni a csajt... Kérdezheted akármiről, stb... Meg esetleg megkérheted hogy meséljen magáról.

Ha meg ez nemtetszik neki, vagy kiröhög, vagy bármi ami neked fájdalmas, akkor meg egy Low.

Szóval csak hajrá!

2015. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Lajkold be facen az oszes kepet, meg instan es ha o is lajkol vissza nkd parat, irj rá: like roham!? Amúgy zavarlak? Mit csinalsy? Multkor láttalak a baratnoidel,es nagyon bejosz. Nagyon szep mosolyod van. Szuneten találkozunk? Meg bokolj neki baratkoz vele osze, ha egyut mentek boltba, vegyel neki valamit :) es így fokozatosan...
2015. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nem akkarok rámenős lenni és nincs fbje se instája vagyis nem találtam őt barátai között.
2015. szept. 1. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha az Internet Explorer meg meri kérdezni, hogy ő legyen e az alap böngésződ akkor te is merj megszólítani egy lányt :D

mondjuk neked könnyebb dolgod van, én ma láttam 2 csajt és őket keresem :D

2015. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Válasz egy nyelvet pl a magyart!


Menj oda hozzá, mond neki, hogy 'szia'.Majd kérdezd meg mit csinál mit nem.Azt is mondhatod neki, hogy magas vagy.Mit tom én csak beszélgess vele, ez olyan nehéz hogy itt kell megkérdezni?Vagy kapcsold ki a számítógépet és légy egy kicsit emberek közelébe.


("amit nem értetek írjátok le" -- ??????)

2015. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedvesen :)
2015. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!