Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki velem egyidős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki velem egyidős és nagyon tetszik. Hogy kéne közelednem felé? (sokat nézem és ő is gyakran néz felém :D)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok:) ő is annyi lehet csak ő most 6.os mert gondolom rendesen járt oviba nem úgy mint én aki csak 3évet. Na szóval nagyon tetszik és szívesen megismerném. Csak ötletemn sincs, hogy kéne odamennem... Arra gondoltam, hogy "Szia, látom új vagy és csak megkérdezném, hogy tetszik eddig a suli"... De ha ezt meg is merném tenni nem merek oda menni vagy letámadni a olyosón. Kérlek adjatok nekem valami tanácsot:) Nagyon köszönöm:)

2015. szept. 2. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá :) szerintem jo ötlet ha megkérdezed h tetszik e neki a suli
2015. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így jó:) csak bátorság
2015. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na igen:D,a bátorság....
2015. szept. 3. 17:21
 4/5 anonim válasza:
Velem ugyan ez van csak aki nekem tetszik az nem új. Szóval én meg sem tudom szólítani, úgyhogy szerintem minél hamarabb kérdezdd meg mikor nem is tudom egymás melett áltok vagy épp nem beszél sennkivel és te épp közelben vagy, akkor megkérdezheted. És mivel ő is néz téged szóval valószínű hogy az érzés kölcsönös akkor ezzel talán megadod neki a kezdő lökést és lehet hogy legközelebb ő fog majd odamenni hozzád. De ez csak egy feltételezés. Ja és sok sikert!
2015. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele:)
2016. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!