Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én miért csak nálam idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért csak nálam idősebb lányokba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, és eddig akárhányszor tetszett nekem valaki (még nem jártam senkivel) mindegyik idősebb volt nálam...... miért nem tetszenek a fiatalabbak? És ne arra gondoljatok, hogy 18 évesek tetszenek meg 20, hanem 1-2 évvel idősebbek.
2015. szept. 2. 20:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint nem 18-20-nál 1-2 évvel idősebbek, hanem nálam 1-2 évvel idősebbek...
2015. szept. 2. 20:20
 2/4 anonim ***** válasza:
most még ez megy, ha 18 leszel akkor lehet megfordul
2015. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 15 vagyok és ugyan így vagyok vele. :D A nyáron csókolóztam is egy 19 éves lánnyal. De inkább én tetszettem Neki, mint Ő nekem. :P Mondjuk ő kezdeményezet... Na mindegy... Nem gáz :) Az érettség miatt tetszenek valószínűleg. Nem csak a selfie, cigi és ilyen "hobbykat" űznek.
2015. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélhetünk privátban, ha szeretnél. :) #2-es voltam...
2015. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!