Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hány éves korodban csókolóztál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korodban csókolóztál először?

Figyelt kérdés
És milyen volt?
2015. szept. 3. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
14 éves voltam. Váratlan volt, nem ilyen rágörcsölős betervezett és jó volt, nem rontottam el, magától jön. :)
2015. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
17 évesen, és bár későn kezdtem hamar be is hoztam a lemaradásomat a lányoknál :D
2015. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagyok, sosem smároltam, de már nagyon szeretnék
2015. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első csókomnál 8-9 éves lehettem. Úgy történt, hogy anyámmal lementünk Szolnokra anyám pasijának egy barátjához, és neki a lányába (15-16 volt akkor) hihetetlenül "szerelmes" lettem. Aztán egyszer egy este anyámék meg úgy mindenki rávett hogy csókoljam meg. Nagyon izgultam meg szégyenlős voltam mert nem tudtam milyen érzés. De végülis nem annyira vészes dolog. az első nyelves csókolózásomnál pedig 13 voltam. Osztálykiránduláson felelsz vagy merszesztünk, majd valahogy kiderült, hogy én még nem csókolóztam, erre megszólalt az egyik csaj aki a legcsúnyább csaj volt az osztályban, hogy ő sem... Erre a többiek kitalálták, hogy akkor itt az ideje... Kb 6x futottunk neki mert mindketten nagyon kínosan éreztük magunkat és elnevettük magunkat. Aztán mikor ez megvolt, jött egy hirtelen felbátorodás, és odaszóltam a legjobb csajnak az osztályból, hogy mutasd már meg, hogy csinálja egy profi. Erre lekapott majd kb 10 csodálatos másodperc után folytattuk a játékot. :D Az első olyan csókolózásom barátnővel pedig tavaly májusban volt. Sokkal jobb volt mint az előbbi 2. De nem izgultam és nem is rontottam el.
2015. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15/F :)
2015. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Még soha

17/L

2015. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

15 evesen, egy olimpikonnak aki akkor 19 volt :DD Jobbat nem szeretnek, bar nem lett belole semmi:))

16/l

2015. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13 évesen egy lánnyal akit még most is sueretek, nem bántam meg. :D
2015. szept. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

13, kozel 14. Eleg jo volt... bar az azutan kovetkezoek meg jobbak lettek :D

14/L

2015. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
12 evesen egy osztalyos mozizas soran
2015. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!