Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek belém szeretett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belém szeretett?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit régóta szeretek csak nem szoktunk találkozni sokat s nem is beszélünk. Volt egy tábor ahol mindketten ott voltunk s ott tett olyan megjegyzéseket hogy milyen finom illatom van s többször is szemeztünk , focizás közbe belém kapaszkodott s hátraestem bocsánatot kért s nagyon elpirult stb... Szerintetek érez valamit irántam?
2015. szept. 4. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Na ez már nekem nagyon sok..

Először is, nem "szeretem", hanem "tetszik"..

Akkor az hogy megdicsért, az csak egy gesztus tőle, de lehet egy jel is..az hogy elpirult, az is jelenthet bármit..

És hogy érez-e valamit? Nos, valószínűleg kedvel, nem kizárt persze az se hogy tetszel neki..


Hány évesek vagytok amúgy?

2015. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű,szerezd meg ;)
2015. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mind ketten 13 évesek vagyunk
2015. szept. 4. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!