Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » F/13 Nagyon tetszik egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F/13 Nagyon tetszik egy lány a suliban és nem tudom hogyan mondjam el neki, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Most sulikezdéskor jött hozzánk (azaz új osztálytárs lány) És ha oda szeretnék menni hozzá akkor alig tudok mert az osztályban az összes csaj vele dumál :D Meg egyébként én már azért sok lányt láttam de nekem ő nagyon tetszik, igaz nincs se nagy melle se segge (van olyan osztálytársam akinek van) de egyszerűen megláttam és tudtam hogy nekem kell, valami ötlet hogy hogyan közeledhetnék hozzá ??? :/
2015. szept. 6. 13:56
 1/6 Quasar07 ***** válasza:
Ha esetleg még nem sikerült kiismernie magát a suliban, ajánld fel a segítséged, vagy tanuljatok együtt... Ilyesmik. Amikor egyedül van menj oda hozzá beszélgetni, kérdezd a sulival és új emberekkel kapcsolatos érzéseiről, a lányoknak fontos, hogy törődjenek az érzéseikkel:D Szerintem ez szép gesztus lenne, aztán, ha összehaverkodtatok egy kicsit, elhívhatod valahova kajálni/fagyizni vagy csak sétálni...Sok sikert, majd írd meg, hogy összejött-e!;)
2015. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Először én is a fagyizásra gondoltam :D de azért köszi :)
2015. szept. 6. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen csak lazán alányúlnék, mivel még nem lennék büntethető. De ezt ne vedd tanácsnak, nem az. Menj oda hozzá szépen és mondd meg neki, hogy: "Zsuzsa! Szeretlek!"
2015. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te csak szexelni akarsz, igaz ?
2015. szept. 6. 18:47
 5/6 molnár akoska válasza:

Pont akkor kell odamenni hozzá amikor ott a többi lány.

Ugye új lány. Még nem ismer annyira ezért egy új jobb énedet add elő neki. Jópofozz a lányokkal húzd ki magad és légy magabiztos. Majd mikor egy kicsit egyedül van vagy megy hazafele megy oda hozzá, ne nagyon csak kicsit érzékeltesd vele h tetszik neked. Azt mutasd meg neki az elején h te milyen menő és jófej srác vagy( amíg rá nem jön milyen vagy valójában :D ). Ő örülni fog ennek hogy egy ilyen "menő srác" udvarol neki. Tuti módszer :) 14\F

2015. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 molnár akoska válasza:
Jópofizz*
2015. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!