Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudassam egy fiúval,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna1400 kérdése:

Hogy tudassam egy fiúval, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok még túl nagy (12 éves), de a fiú se (14 éves). Voltunk együtt táborokban is és egyszer azt vettem észre, hogy letiltott facebookon (már feloldott, csak azt nem tudom, hogy miért tiltott le)...mit tegyek, hogy ne azt lássa, hogy rányomulok esetleg (már tudja sajnos, hogy tetszik nekem, de nem tőlem tudta meg)?
2015. szept. 7. 21:52
 1/1 anonim válasza:
Velem is ugyanez volt. (kivéve a letiltás) Azt sajnaos nem tudom megmondani hogy mit csinálj mert a fiúk érthetetlen előlények, sosem tudod mit éreznek. Csak azt tudom megmondani hogy mit NE csinálj; ne írj neki üzenetet, ne szekáltasd másokkal mert ha tetszettél is neki már nem fogsz...én is visszaforgatnám az időt ha lehetne...jól gondold meg...
2015. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!