Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha hetek óta az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha hetek óta az exbarátommal álmodok?

Figyelt kérdés

2012.áprilisába jöttünk össze, és 2013.januárban szakítottunk nagyon meg viselt.

mindaddig voltam nagyon rosszul míg be nem jött az életembe a mostani párom,akivel igazából sokkal jobbnak látom a kapcsolatom mint az előzővel. az ex barátom nagyon sokszor próbálkozott nálam mikor meg tudta hogy a falujában lakó egyik sráccal jöttem össze (volt hogy csókolóztunk is nem egyszer,tudom nem volt szép mostani párom nem is tud róla) érzem az exemmnél hogy kerülget,néz,és be vallotta tavaly szilveszterkor hogy szeret és hülye volt hogy dobott,és azóta vele álmodok hogy újrakezdjük meg ilyenek. az álmomban szerepel a mostani párom is az exemmel együtt de az exemmel vagyok akkor együtt. mit jelenthet ez? kérlek segítsetek.normális válaszokat szeretnék!



2015. szept. 9. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:

te is vele álmodsz?

én ma azt álmodtam hogy három szoba van és kettesben szeretnénk lenni de minden hol vannak igy a 2.-iknál megszólal hogy ajj, igy nem tudunk szórakozni. és amikor mentünk volna 3.ba akkor anyu felkeltett :(

2015. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!