Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szorító érzés a mellkasomban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorító érzés a mellkasomban ha rá gondolok. Mi ez?

Figyelt kérdés
Ha elképzelem, hogy együtt vagyunk elönt egy fajta szorító érzés a mellkasomban. Nem a szívem ver hevesebben. Igazán eldönteni se tudom, hogy szorító vagy feszítő érzés de néha már a karomba is kisugárzik. Senkivel sem éreztem még ilyet. Wtf ez?

2015. szept. 9. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp..szerelem?!
2015. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem csak szorongásnál volt inkább.

De neked kell tudni. Nekem az ilyesmihez sose köthető pozitív érzés, de ugye ez minden egyénnél változó.

Én, ha szerelmes vagyok, felgyorsul a pulzusom, ha látom, folyton csak mosolygok és késztetést érzek arra, hogy a kedvében járjak.

2015. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Asztma
2015. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam még szerelmes, de eddig ilyenről nem hallottam, csak idétlen mindenen mosolygásról, gyors szívverésről, gyomorgörcs, stb. Mellkasi fájdalom valahogy nálam kimaradt, azért nem vágom hogy ez most mi
2015. szept. 9. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább szorongás, tetszik a lány, de úgymond "tudod", hogy nem sok esély van arra hogy összejöjjetek. Ezért érzed ezt a szorongó, stresszes érzést mikor arra gondolsz hogy együtt vagytok, mert egyrészt jó érzés belegondolni, másrészt viszont tudod hogy nem sok esély van arra hogy ez a valóságban is megtörténjen.
2015. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt :/
2015. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 nagyon igaz amit leírtál... azta köszönöm a választ :D erre nem is gondoltam eddig
2015. szept. 10. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!