Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elgondolkoztam azon hogy mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoták Richád kérdése:

Elgondolkoztam azon hogy mi legyen a döntés két lány között de én mindkettőtt szeretem de nem tudok választani és egyiknek se tudok (merek) nemet mondani! SEGÍTENÉTEK?

Figyelt kérdés
A válaszokat köszi!

2015. szept. 12. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahoz többet kéne tudnunk
2015. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Óregem nekem 1 sincs nemhogy 2 :D de lényeg mi lényeg azt válszd akivel jobban megvan az összhang másiknak meg próbáld meg elmondani hogy egy másik lányért te többet érzel de maradjatok barátok....pl
2015. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba"
2015. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 3 commentelővel egyet értek
2015. szept. 13. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!