Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy fiú csak barátként tekint a lányra?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Aldibol
2015. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy CS:GO-ban ugyanúgy elküld a p*cs*ba, mint bárki mást. :D
2015. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rá is kérdezhetsz nála. Én például mondhatjuk két lányra is barátként tekintek, de attól még keresem a társaságukat, meg élőben sokat beszélgetek velük mert tetszik a személyiségük, és a nézőpontjuk is teljesen más. 19/f
2015. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon kétértelmű a srác viselkedése. Ugyanúgy mutat jeleket arra, hogy tetszem neki és arra is, hogy barátként gondol rám.
2015. szept. 14. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyan viselkedik pontosan?
2015. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha én írok neki, szinte rögtön visszaír, van, hogy órákat elbeszélgetünk, sokat kérdezget tőlem, érdeklődő. Ha találkozóra hívom, eljön. Viszont ő maga nem igazán keres fel. Ez félénkség lenne? Meg utalt arra, hogy szeretne már barátnőt, nem tudom, hogy rám célzott e, vagy valaki másra, vagy szimplán féltékennyé akart tenni.
2015. szept. 14. 17:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja meg arra is célozgatott, hogy nekem is kéne már egy barát... Na most egy fiú miért mondaná ezt egy lánynak?
2015. szept. 14. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!