Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van valaki aki bejön külsőre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki bejön külsőre?

Figyelt kérdés
Van valaki aki bejön külsőre (fiú) DE nem érzem azt hogy szerelmes lennék belé de nem is tekintek rá úgy mint egy simpla barátra szóval a köztes állapot ha meglátom dadogok izzadok gyorsabban ver a szivem stb. barátok vagyunk (szerintem) de én nemtudom eldönteni hogy most mivan, flörtöltünk is de csak poénból és itt jön az érdekes része hogy neki van barátnője és nekem meg pasim mindketten szeretjük a párunkat, pasimat imádom ő is engem nem csaltuk meg egymást soha de ez nagyon aggaszt engem h így érzek valaki más iránt és azt se tudom most eldönteni hogy ez szerelem vagy barátság és hiába nem lenne pasim meg neki csaja akkor se járnék vele...azt már nem akarom le írni hogy miért . Nem akarok szerelmes lenni belé nem is járnék vele de egyszerűen ...

2015. szept. 17. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Az erzeseidnek nemtudsz parancsolni.
2015. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!