Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan állítsam meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam meg, hogy belezúgjak?

Figyelt kérdés
Elég könnyen szerelembe eső típus vagyok, illetve igazán még sosem voltam szerelmes, csak felszínesen rajongtam, de azt nagyon. Hirtelen kinézek egy srácot, megtetszik, felruházom képzeletbeli tulajdonságokkal, hogy milyen kedves és jófej lehet, mert annak tűnik, és paff... Néhány hónapog elvagyok a rózsaszín ködben, aztán megtudok egy számomra rossz info-t róluk, és 'csalódok' bennük... Most van egy új csoporttársam a suliban, és iszonyatosan megtetszett. Pár napja folyamatosan rá gondolok, szinte egész nap, és mindig így kezdődik, ha kezdek valakibe 'belezúgni', de már nagyon unom ezt és nem akarok még egy ilyet, hogy teljesen elvegye az eszemet... Hogyan tudnék még most, az elején leállni és csírájában elfolytani a dolgokat? Egyáltalán lehet tenni valamit ez ellen?:D Minden nap látom a srácot/találkozunk, úgyhogy nehéz lesz...

2015. szept. 18. 16:27
 1/10 anonim válasza:
Hány éves a srác? Próbálj meg beszélgetni vele, úgy biztos könnyebb lenne kiszedni a dolgokat.
2015. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugyanannyi mint én:) Én szívesen szóba elegyednék vele, de nem tudom, hogy kezdjem, miről kezdjek el vele beszélgetni...?
2015. szept. 18. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerezz magadnak valahogy barátot. Akkor jobb esetben nem fogsz másba belezúgni.
2015. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De én rohadtul nem akarok magamnak barátot 'szerezni'.
2015. szept. 18. 23:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért nem?

Így csak neked lesz rossz.

2015. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretnék még barátot:D Főleg nem 'szeretni'... Főleg nem azért, hogy nehogy belezúgjak egy másik srácba... Te jó ég, én nem vagyok ez a típus:D
2015. szept. 19. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Értem. De egy normális kapcsolatban nem fogsz csak úgy beleszeretni másik srácba.
2015. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sosem lehet azt tudni:))
2015. szept. 20. 12:05
 9/10 anonim ***** válasza:
És akkor? Előfordul az ilyen. De ilyen hozzáállással akkor sosem lesz kapcsolatod.
2015. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De igen lesz, majd ha én is úgy érzem, hogy eljött az ideje:)))
2015. szept. 20. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!