Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha tetszik egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy fiú aki 3 évvel idősebb nálam? 15/L

Figyelt kérdés
Egy iskolába járunk,és az iskoláig pedig egy buszon utazunk. Én magamat átlagos kinézetűnek mondanám és talán őt is,helyes de elég alacsony(kb.168 cm). Eddig körül belül 2 mondatot beszéltem vele,de akkor kedves volt. egyszerűen nem tudom miért de amióta megláttam fülig szerelmes vagyok belé és folyton rá gondolok,de nem merek kezdeményezni mert félek hogy csak elutasítana plusz azt sem tudom hogy van-e barátnője és az iskolában 1000 szebb lány van mint én... Mit tegyek?

2015. szept. 20. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélgetni és nyitni felé. Kerülj hozzá közelebb, ismerd meg jobban és majd meglátod. Az lenne pedig a jó, ha mernél kezdeményezni, mert ha ő nem veszi észre, akkor csak ilyen állapot marad fenn. Ha pedig kezdeményezel... vesztenivalód nincs. Sok sikert! :)
2015. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdeményezz nyugodtan, beszélgess még vele, nem hiszem, hogy elutasítana, ha tetszel neki, még örülni is fog neked, és akár össze is jöhettek:)
2015. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

15 és 18, ő már nagykorú...

(Egyébként a 168cm az nem alacsony, bár nem is magas.)

Szerintem ebben a korban a 3 év az rengeteg, de 3-4 év múlva alig lehet majd csak észrevenni.

2015. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ezt a kérdést, mintha csak én írtam volna. :D

Hasonló a gondolkodásmódunk.

Nem tudhatod, mennyire tart téged szépnek vagy, hogy ő is vonzódik-e hozzád, vagy esetleg máshoz. Szerintem az a legjobb ötlet, ha mondjuk mellé ülsz a buszon, beszélgetni próbálsz vele, stb. :) (nekem is mindig ezt tanácsolják, de soha nem fogadom meg mert besz@ri vagyok hozzá)

ha már beszélgettek előbb-utóbb kibukik belőle a dolog, hogy van e barátnője, de igazából sok sikert :)

15/L

2015. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok a 3 év, 15 és 18 éves az szinte egyidős. De amúgysem az életkor számít, annál sokkal fontosabb szempontok vannak.
2015. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Renike99 válasza:

Nekem most ért véget a kapcsolatom. Én 16 ő 19, persze ez nem azt jelenti, hogy a te kapcsolatod is zátonyra fut. Légy nyílt vele és őszinte, figyeld meg, hogy viselkedik, kik a barátai. Ne nyomúlj, légy hozzá keves, de ugyanakkor távolságtartó. Sugározd a magabiztosságot, ha látja azt, hogy tényleg komoly szándékaid vannak akkor ő is kezdeményezni fog.

Az, hogy miként fogtok kijönni egymással jó kérdés. Alapvetően a lányok korábban érnek, mint a fiúk. Az én esetemben is bár 3 év volt közöttünk, értelmi szinten, döntéshozatalban érettebb voltam én. Nem dicsekvésképpen írom ezt, nincs ilyen szándékom, de ilyen korban még egy éb is sok. Ebben az időszakban alakul ki az ember karaktere és lehet találtok lehet nem. Ezt is sajnos szamításba kell venni!


Röviden fel a fejjel, magabiztosan közeledj aztan, ismerd meg, inkább az eszedre hallgass, mint a szívedre, mert jobban jársz.


Sok sikert, írj majd, hogy mire jutottál. Akár priviben is megkereshetsz, ott írhatok több tanacsot :)

2015. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!