Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rondának érzem magam, nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondának érzem magam, nincs normális önértékelésem. Hogyan lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Az egészet abból tudom következtetni, hogy 20 évesen még nem volt sajnos barátnőm, sosem kaptam még esélyt sem, pedig próbálkoztam így is, úgy is.


Magas vagyok, kb.185 cm, egyáltalán nem vagyok kigyúrt, sőt inkább vékony , elég sokat sportolok. nincs ecsetfejem, nincsenek elálló füleim, a fogaim meg lettek csináltatva, most már azok is egyenesen és sorban állnak, van egy két bőrhibám persze, de igyekszem eltüntetni.

Elvileg nem vagyok stikkes, bár sose lehet tudni.


Okosnak tartanak általában az emberek, sokat tanultam és még tanulok is(felsőoktatás).


Inkább barátként tekintett rám több lány, de sosem volt több. Olyan meg még pláne nem, hogy valaki felfigyelt volna rám és adott volna valami jelet.


Mivel csúnyának érzem magam, meg egy emberi hulladéknak, nincs is önbizalmam sem már.


2015. szept. 22. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

én még csak 19 vagyok de nekem sem volt barátnőm, tudom ezáltal picit nehezebben tudsz hinni nekem, de adj magadra picit többet, változtass valamit magadon, persze úgy ahogy még jól érzed magad és azt érzed magadat adod

a lányok szeretik ha azért ad magára egy férfi

járj el szórakozóhelyekre

2015. szept. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!