Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm nagyon fél mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon fél mert még nem csokolozott, es hogyan csokoljam meg?

Figyelt kérdés
2 honapja járunk es eddig csak szajra puszi volt. En többször próbáltam megcsokolni de mindig elrantotta a fejet. Adnatok ötleteket hogy hogyan!? Help:(
2015. szept. 23. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Lehet, hogy még nem áll erre készen a barátnőd... egy csók nem nagy dolog szerintem.
2015. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajolj hozza. Nyisd ki kicsit a szad. Eloszor csak az egyik ajkat vedd a te ket ajkad koze. Csak az ajkait csokold eloszor majd finoman csusztasd a nyelved a szajaba :)
2015. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várj vele. Légy türelmes :) Ha eljon az ido amikor nagyon jó a hangulat, a kedv, akkor lesz a megfelelo pillanat az elso csokra :)
2015. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ő 14 én 15. De ha nem Hagyja? :(
2015. szept. 23. 18:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nagyon szeretne mar de eközben nagyon fel is. :(
2015. szept. 23. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!