Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy olyan fiúba vagyok szerelmes akinek van barátnője és szereti? De én is szeretem nagyon. Teljes szívből tudok szeretni.

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 23:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Őőőőő, felejtsd el?
2015. szept. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Öld meg a barátnőt.
2015. szept. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. szept. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elfelejteni nem tudom mert egy suliba járunk és rengetegszer látom.

Amúgy 16

2015. szept. 24. 07:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy is egyszer szakítani fognak,addig meg várd ki a sorod :) Másik lehetőség,verd ki a fejedből és nézz más után aki facér.
2015. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok még annyi,mit értessz azon hogy "tiszta szívedből szereted"? Esetleg más módon közel álltok egymáshoz,jó barátok vagytok pl? Mert ha csak egy suliba jártok,te nézegeted tetszik nekd attól még nem szeretheted.
2015. szept. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 LostSilverBook válasza:
100%

Ha látod, hogy boldogok együtt, akkor elengeded... (Ha igazán szereted, akkor el tudod engedni. --> Az önfeláldozás sosem könnyű!)

A csalódást meg fel kell dolgozni, ha nehezen is. Lehet támaszkodni anyura, apura, barátnőkre, lehetőleg ne a csokira... ;)



„mindaz, aki kitartóan néz asszonyra, hogy szenvedélyre gyúljon iránta, már házasságtörést követett el vele szívében.”

Ez férfi vonatkozásban is igaz. Ha nem vagy a barátja, akkor lehetőleg ne legeltesd rajta a szemedet! Kényszerítsd magadat, hogy másra figyelj! Ha ellen akarsz állni a kísértésnek, határozottnak kell lenned!

Először is döntsd el, hogy mit lehet és legfontosabb: Mit akarsz! Ha döntésre jutottál, akkor meg ragaszkodj ahhoz!


Az előttem szólónk igaza van abban, hogy ha csak nézed, de nem vagytok barátok, akkor az nem "teljes szívből szeretés", csak kívánás. Másét meg ne kívánd magadnak!

Persze jó érzés, ha az ember ilyen téren figyelmet kap, nah de milyen áron szerezzünk ilyen figyelmet?

2015. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom vele megszakitani a kapcsolatot mert szoktunk beszélgetni szokott velem hulyéskedni is
2015. szept. 24. 15:31
 9/15 anonim ***** válasza:
Ahh... reménytelen eset vagy :D
2015. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudom..😂
2015. szept. 24. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!