Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mitől tetszhet nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mitől tetszhet nektek valaki? lehetőleg kort is irjatok!

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha átlátszó szeretnék lenni azt mondanám, a külső nem számít. de számít. legyen ápolt, de úgy nézzen ki mint egy csöves... de ezt hogy mitől tetszhet nem lehet elmondani. bárki bármiért tetszhet. külsőre fogjon meg, belsője tartson meg. nekem nagyon fontos hogy jó humorérzéke legyen, és legyen őszinte... bízzon bennem, és szeressen. lehessen vele beszélni bármiről. ezek azok amik igazán számítanak. lehet a pasi David Beckham kinézetű ha nem tudok vele semmiről beszélni.

17/L

2015. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hát én olyan vagyok kb amit most leírtál..
2015. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
De mégse jövök be egy lánynak sem.
2015. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ne olyan legyen, akinek csak egy "csaj" kell legyen őszinte megértő kedves vicces és a kinézet hát az nálam is ne úgy nézzen ki mint egy csöves amúgy nemtudom én rohadtul nem vagyok oda azokért akik megállás nélkül kondiznak meg kockahasuk van de azért nálam legyen izmosabb
2015. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Elozo vok es 16/l
2015. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ... es a egy srác pervez az baj(èn)
2015. szept. 24. 19:55
 7/11 A kérdező kommentje:
azt figyelembe véve hogy szerintem nem nagyon van olyan ami ezek közül nagyon ne lenne rám jellemző
2015. szept. 24. 19:58
 8/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

azt akartam írni hogy ne úgy nézzen ki mint egy csöves :D betűt tévesztettem. egyébként szerintem a kockahas nem fontos, az se hogy kondizzon. átlagos testalkat teljesen jó :) csak kövér ne legyen :D

2015. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi de válaszolnál a kommentre? ;D
2015. szept. 24. 20:21
 10/11 anonim ***** válasza:

#1

hát persze :D szerintem semmi baj azzal ha perverz. csak négyszemközt és négy fal közt. úgy teljesen jó.

2015. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!