Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagy baj történt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy baj történt, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sajnos szerelembe estem, ami nálam alapból egy szörnyű dolog meg soha egy lánynak sem tetszettem, fogalmazzunk úgy nem vagyok túl esztétikus, eddig csak a gond volt vele. 9.-es gimnazista vagyok és sajnos beleszerelmesedtem egy nálam 2 évvel idősebb 10-es gimnazistába (5 éves kúrzuson vagyok, ő 4 évesen) Alapból sem hiszem hogy lenne nála esélyem, nem is nagyon próbálkozok de folyamatosan csak ő jár az eszemben, ha becsukom a szemem, ha felkelek, ha lefekszek, és nem tud kimenni a fejemből. Könyörgök segítsetek.


15 F



2015. szept. 25. 17:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elírtam, 11-es. És a kurzus sem hosszú ú, elnézést kérek.
2015. szept. 25. 18:02
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni vele,sajnos jobbat nem tudok. Szerintem egy normális lányt nem érdekelné,hogy kicsit fiatalabb vagy nála,szóval szerintem nyugodtan próbálkozz! :) 15/L
2015. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy fiatalabb vagyok, hanem hogy csúnya. És nem sajnáltatom magam, tényleg az vagyok. :(
2015. szept. 25. 18:07
 4/12 anonim ***** válasza:
és hol a nagy baj?
2015. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az hogy nem tudok semmi másra gondolni csak rá, és előzőleg volt úgy hogy "tetszett" egy lány, nem is nevezném igazán nagy szerelemnek, és mégis körülbelül egy évig tartott és közben végig szenvedtem.
2015. szept. 25. 18:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sem tartom valami szépnek magam,de bízom benne,hogy egyszer majd valaki annak fog tartani.
2015. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízom. Csak ez a rohadt szerelem... A szenvedés van csak vele...
2015. szept. 25. 18:16
 8/12 anonim ***** válasza:
A szerelem már csak ilyen. (Közhely level 100. :D)
2015. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát ja. :( Egyébként még az is betesz hogy zsidó vagyok, és hát a zsidókat nem sokan szeretik így sem... Ha már ítt tartunk, és offolok, kedves antiszemiták/zsidógyűlölők. El nem tudjátok milyen rossz érzés, hogy nem lehetek büszke a zsidóságomra, hogy megvetnek érte, bántanak miatta. Jobban szeretjük-e a pénzt mint mások? Igen. Ugyanmár. Ki nem???
2015. szept. 25. 18:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Most megerősítetted a sztereotípiát a zsidókról.

Gratulálok meine kleine jüdische.

2015. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!