Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék találkozni vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék találkozni vele?

Figyelt kérdés

Nyáron voltam egy 3 hetes nyelviskolában, ahol nagyon megtetszettem egy srácnak. Engem ő teljesen hidegen hagyott (sőt egy kicsit féltem is tőle...), de persze nagyon jól esett, hogy ennyit foglalkozik velem, és hogy ilyen kitartó. Aztán jóban lettem vele, és az utólsó nap utólsó éjszajáján csókolóztunk és egész éjjelt együtt töltöttük. Rengeteget beszélgettünk, rájöttem mennyire más mint amilyennek mutatja magát, olyan dolgokat mondtam el neki amit senki másnak. Utána összebújva aludtunk egy órát, mielőtt elindut volna. Búcsúzáskor nekem adta a karkötőjé, hogy emlékezzek rá, és megbeszéltük, hogy jővőre együtt jövünk a táborba. Persze én tudtam, hogy ebből nem lesz semmi, mert egy év rengeteg idő...

Azt hittem, hogy ebből úgyse lesz semmi,csak egy éjszaka lesz amire mindig szívesen gondolok és sose felejtek el.

Ennek ellenére a sráccal azóta együtt vagyok (a tábor kb másfél hónapja volt) mindennep órákat beszélünk és rájöttem, hogy szeretem és ő még jobban engem. Nagyon szeretnék vele találkozni, csak van pár "aprócska" probléma:1. a srác üzbekisztáni (Ázsia, oroszország, kazahsztán környéke), és ott is él

2. 17 éves (én 15)

3. a szüleim soha nem engednének el (Hmmm, nem is értem miért...)

Esélytelen. A szüleim hiába nagyon lazák az ilyenekben, ebbe sose mennéknek bele. (Mondjuk az ő helyükben én se engedném el a saját gyerekem)

Viszont így nem tudom mi lesz. Hogy nyárig kibírom-e, vagy ő kibírja-e, ráadásul ő már szexlt is és nem hiszem el, hogy miattam böjtölne egy évig aki több ezer kmer távolságban lakom, bármennyire is szeret. Tanácstalan vagyok, fogalmam sincs mit tehetnék, de ennek így semmi értelme. A srác biztos nem tud Magyarországra jönni (bonyolult okok) de nem is szeretném, ha ő jönne ide. Talán még az lehetne megoldás, hogy egy harmadik országban találkozunk ami kettőnk közé esik, és akk a szüleimnek azt mondanám, hogy ott találkozok pár külföldi barátommal, de akkor se mehetnék egyedül, csak a családdal. Nem tudod...

Ráadásul ezt senkivel se tudom megbeszélni, teljesen tanácstalan vagyok. Kérlek segítsetek!



2015. szept. 26. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Latod ez a tavkapcsolat nemtudtok talakozni, es a mi korunkban ez nagyon nehez. En csak azt ajanlanam, ha mesz setalni parkba esetleg kozbe Skypoljatok, mintha ott lenne. Akkor is ha mesz valahova, mindig beszeljetek sokat. De persze lehet nem fog mukodni.

Bocsi az ekezetekert. 15/L.

2015. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

sajnos senki sem tudja megjósolni, hogy a fiú megvár-e illetve, hogy te nem ismersz meg valakit addig.

A jelen helyzetből kiindulva, nem sok esélyt látok arra, hogy talizzatok a nyelvsuli előtt, meg egyébként is a kapcsolat se működne, mert baromira messze laktok egymástól. Pár év múlva tudnál csak kiköltözni hozzá, vagy ő hozzád.

Lehet jobb lenne, ha szépen elfelejtenéd ezt.

2015. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha elmennétek együtt egy másik olyan helyre, ahova mindkettőtöket elegednek, mint pl ez a nyelviskola is volt? Nem tudná egyikőtök szülei se, hogy azért mentek, hogy találkozzatok, hiszen itt is véletlenül sikerült. Esetleg egy téli sítábor? :)
2015. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok, amit a harmas mondd nem is rossz.
2015. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*harmas valaszolo mondd
2015. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod, van az a szerelem, amit a hormonok mozgatnak. Az az, ami manapság agyon van reklámozva. Ha hozzád ér az egész tested beleremeg, és nem tudod elképzelni az életet nélküle, mert ő A MINDEN. Ez az állapot olyan 3 év alatt elmúlik mindenkinél, már csak azért is, mert ahogy írtam, nagyon sok hormon játszik szerepet, többek között pl. adrenalin és nem lenne egészséges a szervezetedre nézve, ha hosszú hosszú évekig ezzel az adrenalin lökettel kéne élned. Ezek a szerelmek nem bírják a távolságot, mert kell hozzá a másik jelenléte, a másikban zsibongó hormonok, a testi közelség. Ha így szeretitek egymást, akkor beszélgess vele továbbra is, légy türelmes, elfog múlni. Addig meg ne agyalj, ábrándozni jó, megosztani a napjaid valaki mással, jó. Ha meg elmúlik, nem fogsz nagyon sérülni, hisz nem volt "valóságos".

A másik szerelem a másik hibáit ismerve, a tökéletes elfogadáson alapul. Tudod, hogy ő is csak egy ember, nem különb nálad, van egy csomó hibája, de ennek ellenére vele akarsz lenni. Nem azért, mert a hormonok hajtanak, hanem, mert így döntöttél, elköteleződtél mellette. Így bírták ki régi idők asszonyai a több éves katonaságot és a többi. Levelekkel, minden gondolatuk, érzésük (nem csak a jó, a rossz, gonosz érzések is!) megosztásával. Majd elválik hogyan szeretitek egymást, addig meg ne aggódj ezen és ne haéégass másokra. Az se lenne a világ 8. csodája, ha együtt maradnátok, de az se ha 1 hónap múlva megunod a levelezgetést. Addig élvezd ki, hogy úgy érzed szeretitek egymást, és próbálj rá figyelni, a kedvében járni, mert bár ő is "csak" egy ember, a maga nemében csodálatos, egyedi, megismételhetetlen, tiszteletre méltó. Épp úgy, ahogyan Te is!

2015. szept. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!