Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon tetszik, hogy kerüljek hozzá közelebb?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-es,ő pedig már 12.-es.A folyosón szoktam látni egy nap legalább 8-szor,de talán kétszer volt,hogy rámnézett.Nem vagyok valami bátor,facebookon sem merem bejelölni,megszólítani meg biztos nem fogom.Valaki valami tanácsot,hogy kerüljek hozzá közelebb,hogy keltsem fel a figyelmét?

2015. szept. 27. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. 12-es fiúnak elég egő egy 9-essel járni.
2015. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hurkazsiroskenyér válasza:
Szerintem dobd meg a cipoddel vagy a barátnod dobja meg a te cipoddel aztán mond neki hogy bocs nem én voltam,vagy megis, es ennyi utána hagyod hapokig es figyelsz mi torténik.
2015. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszönj neki, meg mosolyogj.
2015. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. nálunk egy 12.-es csaj járt egy 9.-es sráccal :D

bár a srác idősebbnek tűnik


mosolyogj rá :)

2015. okt. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!