Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek a "szeretlek és a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a "szeretlek és a "szerelmes vagyok beléd" nem ugyanazt jelenti?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Közel sem ugyanazt jelentik. 22/F
2015. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
aproximative
2015. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem. szeretni lehet máshogy is nem csak szerelemből.
2015. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Ha az anyukád azt mondja neked, hogy szeretlek, akkor az nem jelenti azt, hogy szerelmes beléd.
2015. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem ugyanazt jelentené.
2015. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
a barátom mondta hogy szeretlek, aztán 1 hete kb. azt hogy azt hiszem szerelmes vagyok beléd. Én már mondtam neki hogy szeretem, de azért, mert én szerelmes vagyok belé, és nekem ez a kettő ugyanazt jelentette eddig, de ezek szerint neki nem. Ezért kérdezem
2015. szept. 27. 14:22
 7/16 anonim ***** válasza:
Szamomra ugyanaz a kettö. Ebben az esetben marmint.
2015. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A szeretlek-et se mondják ki csak úgy,de szerintem a szerelmet nehezebb kimondani,többet jelent számomra..

Ma már csak ugy facebookon is irjak egymasnak h szeretlek,pedig azt eloben kell..

2015. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz, kicsit sem. Mindenki azt szokta mondani egy kapcsolat elején (vagy majdnem mindenki), hogy "szeretlek". Ez ilyenkor csak annyit jelent, hogy tetszik neki az illető, és vele szeretne lenni. Az meg, hogy "szerelmes vagyok beléd", nem hangzik el egy kapcsolat első 3 napjában (csak mondtam egy számot, nem kell szó szerint érteni). Én is szoktam mondogatni, mikor teszek egy apró szarkasztikus megjegyzést, hogy "ugyan már, tudod hogy szeretlek!" :D, mégsem érzek többet barátságnál. Azt meg hogy "szerelmes vagyok beléd" még nem mondtam senkinek, mert még nem volt kinek. De azt hogy szeretlek, már sokaknak mondtam (ha hülyülésből is) :). A barátod szerintem most már úgy igazán szeret, megért a kapcsolatotok arra, hogy szerelmesek legyetek (úgy igazán). De! Vannak olyanok, akik a nélkül is tudják a másik érzelmeit, hogy azt mondogatnák, szerelmes vagyok beléd. :).

De ez csak az én véleményem :)

2015. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz, mint ahogy az itt gykn gyakori "szerelmes vagyok" - "tetszik" kifejezészavar sem..
2015. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!