Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15-16 éves lányok! Mit gondolt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányok! Mit gondoltok egy 21 éves pasival jönnétek össze vagy inkább a korotok beliekkel (16-17 éves fiúkkal)? A kinézet nem számít most csak a kor különbségre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Akármelyiket válasszátok indokot kérek és hogy milyen idős vagy.
2015. szept. 28. 20:15
 1/9 anonim válasza:
Nem kor alapján választok. Ha nem fiatalabb nálam, akkor ott a személyiség dönt, nem a kor.
2015. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

A 15-16 éves lányok többsége símán összejönne egy 21 éves fiúval... Inkább a sráccal van valami gond, ha ilyen idős lányok társaságát keresi.

20/L

2015. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2: Nem csak a sráccal, a lánnyal is gond van, ha csak felfelé tekint, és nem képes észrevenni a vele egykorúakat.
2015. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
inkább 15-16, max 18, de ha egy pasi ngykorú, az már olyan ,,ijesztő" én sztem nem jönnék össze egy 21 évessel :) 15/L
2015. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy az ilyen "könnyen kapható" típusú csajok összejönnének egy 21 éves sráccal,de én biztos,hogy nem.(bocsi,ha te vagy az a 21 éves srác) Bárki,bármennyire tartja gyerekesnek és éretlennek ezt a korosztályt én akkor is inkább korombelit választanék.Biztos vagyok benne,hogy köztük is lehetne normálisat találni,bár sajnos az én környezetemben ilyen nincs. Ha reálisan átgondolom a dolgokat nálam a 17 éves lenne a max. ami belefér,de ha 1-2 évvel lenne fiatalabb az sem érdekelne,mert nem az életkora miatt szeretném. :) 15/L
2015. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
16 vagyok és van egy barátom(csak barát) aki pont 21. De nagyon jóba vagyunk amikor vele beszélgetek egyáltalán nem érzem a korkülömbséget. Tehát el tudnám képzelni.
2015. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
az hogy valaki könnyen kapható meg az hogy valaki egyszerűen vonzódik a pár évvel idősebbekhez,az nem egyenesen arányos.
2015. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább korombelivel. Egy 21 éves hapsi már egyetemre jár vagy dolgozik, míg egy 15-16 éves gimis/szakközép/szakmunkàsba járó lány. Teljesen más a gondolkodási menet, az érdeklödés. Egyik mivel idősebb több mindent akar és oda megy ahová szeretne a 15 eves nem mehet oda ahova akar csak akkor ha szülei leszarják....

15/L

2015. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A kor nem feltétlenül számít, persze vannak határok.

Én effektíve korombeliekkel szerettem volna osszejonni, hiszen ők voltak a tarsasagomban, így ez kézenfekvő lett volna.

Végül egy 20 éves srác mellett kötöttem ki. (akkor 16 évesen)

Nem volt köztünk emiatt különbség, mert a személyiségünk, érdeklődési körünk, stb hasonló volt. Bár én komolyabb vagyok, ő pedig "gyerekesebb".

18L

2015. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!