Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kivánom de nem szeretném oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivánom de nem szeretném oda adni magam még a pasimnak. Szerintettek meddig várassam? Én 17, ö 21

Figyelt kérdés
1 honapja vagyunk együtt és a pasim oda van értem ez 100% ,de megjártam már és félek hamar szeretkezni igy inkább várni szeretnék ,ö azt mondta hogy vár amenyit csak akarok és kell,ám ö is s én is lassan 1 evé nem sexeltünk és mindketten kivánjuk,szombaton jön hozzám és félek hogy nem birom ki,de még várni szeretnék .

2015. okt. 1. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
ha meg artatlan kis szuz volnal meg is ertenem, de mar ugyis mindegy 15 evesen elvesztetted, nem most kell varatni.
2015. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem itélhetsz el anélkül hogy ismernél :)
2015. okt. 1. 15:16
 3/10 anonim válasza:
0%
de ugy itelhet hogy a sex problemaidat ide irod lel. ha akarsz akk csinaljatok, nem fog rosszabb lenni semmi szoval nincs ertelme itt szarolni
2015. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem itelhet :) azt irok amit akarok :) ha pedig nem tetszik meny tovább bye :*
2015. okt. 1. 15:27
 5/10 anonim ***** válasza:
az én tippem erre a kérdésre, várasd, nem rég volt 1 ismerősöm akit teherbe ejtett(elvileg) a pasija és mindenhonnan blokkolta utána és külföldre ment... vicces, de megtörténhet
2015. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csináljátok popsiba, abból nem lesz terhesség!
2015. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha mar szuz se vagy 17 evesen,akkor az ember nyugodtan gondolhat barmit..


Nem sokat vesztesz mar ha hanyat vagod magad.

2015. okt. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Idióta
2015. okt. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem, ha a sötétség fájna b..sz.od.

A tested és a természet tudja mi kell neked.

HA nem bírod ki és lefekszel vele akkor mi történik? Elélvezel. Tán többször is.

A szervezeted meg megkapja amire szüksége van. A szex is alapvető szükséglet, mint az étkezés, a víz vagy a levegő. Csak nem annyira sűrűn, bár ez is egyénfüggő. Ha valami társadalmi, vagy ideológiai, vagy egyéb morális fasság miatt éhezteted magadat, az csak neked rossz. Ha kívánod, feküdj le vele.

Ha 3 hónap múlva dug meg, akkor is átverhet. Nem???

Ja, de!!!

2015. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ego ego ego...
2015. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!