Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 17 éves fiúnak előny,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves fiúnak előny, vagy hátrány, ha az iskolában random lányok mondják neki, hogy milyen cuki, édes, helyes?

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
hátrány, mert úgy tűnik, hogy teljesen leépült az agyad, ha ilyen alapvető összefüggések megoldására sem képes.
2015. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivan? Szerintem meg előny, mert ma amikor még nem voltam bent, és néhány osztálytársam beszélgetett egymással, akkor az egyik lány mondta, hogy engem helyesnek tart. Én mikor megérkeztem akkor mondta ezt nekem az egyik fiú, aki tanúja volt a szitunak, én ránéztem a lányra, valahogy elmosolyodtam, meg el is pirultam, de azt hallottam én is, hogy azt mondja, hogy "ó milyen cuki". Meg a folyosón is néha mondnak nekem ilyeneket ismeretlen lányok, meg azt is hogy jól nézek ki, de inkább cuki, meg de édes, meg hasonlókat. Most akkor ez hátrány, vagy előny? Mert én azt hallottam, hogy nem jó, ha egy fiúra azt mondják, hogy cuki.
2015. okt. 2. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
te tényleg ilyen hülye vagy? :D
2015. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nah az ilyen kis beképzelt k@csögöket szokták a mi sulinkba megverni.::D
2015. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt megkérdezi egy 13-14 éves, azt mondom, nem teljesen normális, de elfogadható. De hogy egy 17 éves kérdezzen ilyet...
2015. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mindenre zöld kezet nyomtam :D

Reményeim elszálltak, hogy a korosztályom valaha fel fog érni az értelmi szint közelébe.

2015. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Jónás Rómeó?? '_'
2015. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!