Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK! :D Ha nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! :D Ha nagyon tetszik nektek egy srác, és ez a srác eléggé bizonytalannak tűnik, akkor mit tesztek?

Figyelt kérdés

1. Kérdés


Ha nem éreztek magatokban elég erőt, bátorságot kezdeményezni, meddig vártok rá?(úgy képzeljétek el mint egy álomcsávót, kivéve hogy nem mer kezdeményezni rögtön(nem rólam van szó sajna:D))


2. Kérdés

Ha kezdeményeztek, azt hogyan teszitek, mi az amikre odafigyeltek?


3. Kérdés

Fogyik-e a szimpátiátok iránta idővel, ha a srác nem kezdeményez?


4. Kérdés

Ha kezdeményezne akkor el-e felejtenétek, hogy kb 1-2 hónapig nem is mert hozzátok szólni?:D



2015. okt. 6. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Addig amíg bele nem törődök, hogy neki én vagy nem tetszek, vagy soha nem fog lépni

2. Nem szoktam kezdeményezni, ha tetszik egy srác akkor próbálok szemezni vele, és köszönök neki:D

3. Nem fogy, csak beletörődök a dolgokba, de akkor fennáll az is, hogy lehet, hogy jön valaki más, aki mer kezdeményezni...

4. Simán elfelejteném, inkább örülnék hogy végre kezdeményezett.:D

De összesítve a legjobb ha a srác nem húzza az időt, és ha azt látja, hogy tetszik a lánynak akkor nincs ok bizonytalanságra.:)

15/l

2015. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Mit értesz várás alatt? Ha azt, hogy meddig vagyok nyitott vele egy kapcsolatra, akkor bármeddig, hacsak ki nem derül közben, hogy félreismertem. Persze ha feltűnik valaki más is, aki szintén tetszik, és kezdeményez, akkor azt emiatt nem fogom visszautasítani, max ha nem csak nagyon tetszik a fiú, de szerelmes is vagyok belé.

2. Nagyon direkt nem szoktam kezdeményezni. Sokat mosolygok rá, kedves vagyok vele, nézem, esetleg ha módomban áll, úgy intézem, hogy "véletlen" alkalmunk nyíljon a beszélgetésre egy közös programon, ilyenek...

3. Nem. Egy idő után már nem tekintek úgy rá, mint potenciális partner, de ez nálam elég könnyen változhat, ha az illető viselkedése is megváltozik, illetve ez nem azt jelenti, hogy kevésbé bírom, csak nem úgy van a fejemben, hogy úúúdetetszik, hanem hogy ő egy jófej fiú.

4. Egyáltalán nem számítana, hogy mennyi ideig nem kezdeményezett.

2015. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha szerelmes vagyok belé akkor hónapokig ha tudom hogy tetszem neki aztán venném a bátorságot és odamnennék hozzá.

kedves legyek . lássa hogy ő számomra más . de még is hűvös ha esetleg még se tetszenék neki akkor legyen hova visszavonulnom + a fiuk szeretik az lyan lányokat akik kicsit elérhetetlenek a számukra.

kicsit .

persze . neki is kellett egy kis idő amíg össze szedte magát és ezt meg tudom érteni

2015. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.Addig várok rá, amíg bejön nekem. Ha nem történik semmi, egy idő után feladom, vagy jön vki új, aki bejön nekem, és onnantól kezdve kezdődik elölről.


2. Attól függ mennyire ismerem. Igazából még sosem tetszett fiú közvetlen környezetemből (baráti kör, osztálytárs) csak ilyen plátói. Azokkal általában nem beszéltem akik bejönnek. Szóval 1.lépés, ráírok facebookon. Élőben nem kezdeményezek, kivéve ha nem tudom e nevét, meg semmti se tudok róla, akkor kezdeményezek. Odamegyek vmi indokkal, utána már megy, mert jól tudok kommunikálni :D


3.Természetesen fogy. (nem fogyik :P) Mint az 1. pontban említettem, megunom. Először picit tetszik, aztán egyre jobban, van egy csúcspont, és onnantól lefelé tendál a mérő.


4. Természetesen nem :D vagyis, ha megtudom, hogy meg akart szólítani hamarabb, de nem mert, nem felejteném el, de nem befolyásolna semmiben, sőt, aranyosnak találnám :) hisz tétovázott, és 2 hónapon keresztül is bejövök valakinek, az jót jelent. Szóval még örülök is.

2015. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!