Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé, de ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé, de ő már nem szeret. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2,5 évig voltam együtt a barátommal, akit mindennél jobban szerettem. De nyár végén véget vetett ennek, azzal az indokkal, hogy ő már nem szerelmes. Mindketten sírtunk, szomorúak voltunk, de ő mégis ezt akarta. A kapcsolatunkban nem volt semmi hiba, sosem veszekedtünk, egyszerűen csak elmúlt belőle ez az érzés. Osztálytársak vagyunk...és ez benne a legrosszabb. Nap, mint nap látnom kell a suli kezdete óta, és minden nap újra feléled belőlem ez az érzés. Néha beszélgetünk, baráti szinten ugyanis közös a baráti társaságunk. Elmondta, hogy nincs semmi rossz tulajdonságom, és hogy bánja amiért egy ilyen fantasztikus lányt nem tud szeretni. Néha furcsán viselkedik. Néha azt érzem, tényleg vége van általa mindennek, néha viszont látom a csillogást a szemében, ahogy néz rám, ahogy mosolyog rám, és elbizonytalanodom...szerelmes vagyok belé, még azok után is hogy hónapok óta miatta vagyok szomorú. Úgy érzem, túl tökéletes volt a kapcsolatunk ahhoz, hogy csak így ok nélkül vége legyen. Semmi hibát nem tudok mondani, talán csak annyit hogy néha kicsit megszokottá vált, de ilyenkor általában új helyekre utaztunk (pl Visegrád) és ezek a programok mindkettőnk számára fantasztikusak voltak.

Egyszerűen nem tudom, mit tegyek. Nem tudom hogy van e még együtt jövőnk, nem tudom néha mire véljem azt ahogy viselkedik velem, féltékenykedik akárhányszor csak a telefonomba nézek, számon kéri a barátait h mi volt velem bulikban, ki mászott rám..sokszor rám ír, beszélgetünk. De néha meg azt érzem hogy idegesítem, és taszítana el magától. Azt mondja nekem, már túllépett, már nem szerelmes és nem zavarná az sem ha összejönnék mással. De a legjobb barátja szerint nincs így, mert még nem lépett túl, ő is szomorú sokszor..Egy ideje már nem tudom, minek higgyek, mi az igazság és mi nem. Állandó kettősség van benne, úgy érzem fogalma sincs mit akar. Nekem meg fogalmam sincs, mit tegyek. Mindent szeretek benne, állandóan rá gondolok, és sajnos nincs egy olyan program barátnőimmel se ahova a fiú nélkül mehetnénk. A másik dolog meg, az állítólagos barátnőim egyáltalán nem állnak mellettem, sőt, azóta inkább vele vannak, mint velem, elegük van abból, hogy szomorú vagyok. Nem tudom mit csináljak, hogy lépjek így tovább..egyedül maradtam. A barátnőim sokat bántanak, piszkálnak, mert idegesíti őket hogy még mindig szerelmes vagyok. A volt barátom mindig kérdezi, mi van, mindig meghallgat és igazából ő az egyetlen támaszom (pedig nem beszélek vele olyan sokat, és szinte mindig ő keres.) Tanácstalan vagyok. Nagyon szeretem őt, és érzem hogy ez így nem mehet tovább, nem tudok rá csa barátként tekinteni. Szerintetek mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben? :(



2015. okt. 9. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeretnek valaszolni, dee mennem kell, irok amint tudok, bocsi!
2015. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, semmi gond:)
2015. okt. 9. 21:31
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Mintha csak az én voltbarátomat írtad volna le.. Azt leszámítva, hogy a mi kapcsolatunk eléggé heves volt, emiatt is lett vége, csak ő is úgy vált el tőlem h nagyon szeret. 1,5 évig voltunk együtt, kb megettük egymás idegeit, nagyon különbözünk.:) Viszont tényleg nagyon szerettük/szeretjük egymást. Sajnos a veszekedés rontott el nálunk mindent és köztudott, hogy van egy pont ahonnan már nincs tovább, bármennyire is szeretnénk. A történet kísértetiesen hasonlít abban, hogy mi is osztálytársak vagyunk, az exem szakított velem, most meg mindig ő keres/ír nekem. 10-ből 1x ha én írok rá..

Hogy a kérdésre is válaszoljak, tudom hogy nehéz de próbálj nem túl kedves/bőbeszédű lenni vele, pár szavas mondatokban válaszolj.. így csak azt érzi, hogy odavagy érte és bármikor, amikor csak kedve van hozzád te ott vagy, mintha mi sem történt volna. Nagyon nehéz, az biztos, de hidd el, az lenne a legjobb ha nem is nagyon beszélgetnétek. Én az exemmel sokkal hűvösebb vagyok, meg is mondtam neki hogy nem igazán szeretnék "barátkozni". Úgy tűnik vége is lett a "nagy" barátságnak.:) De én nem bánom, szerintem jobb lesz így mindkettőnknek. Mellesleg baromi önző ezt csinálni a másikkal, hogy folyton írogat, amikor egyszer már szakított. Nem hagyja hogy elfejtsd, főleg ha ő akarta hogy vége legyen, akkor szenvedjen csak ő is. Most már nem az van mint "régen", mikor akkor írt, amikor csak akart, ezt neki is meg kéne értenie. Ő tök jól elvan így, amikor kedve szottyan hozzád rád ír, amikor nem, nem. Mint mondtam, baromi önző, mert a saját kedve szerint alakítja a dolgokat, azt nézi hogy neki mikor esne jól egy kicsit csevegni. A legjobb, amit tenni tudsz hogy semmiért nem lelkesedsz amit mond, nem vagy vele szívélyes, hűvös vagy vele, stb..

Remélem érthető volt amit írtam, na meg kicsit azért segítettem is.

2015. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!