Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az aki tetszik annak az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aki tetszik annak az egyik haverjával most jóba lettem, és csak nekem mondta hogy nézzem meg az osztályukat és pont bent volt az a ki tetszik, szóval lehet az hogy ez nem véletlen?

Figyelt kérdés
Hogy lehet hogy én is tetszem neki? Mert szokott is nézni meg mindig a szemembe néz, de nem tudom !

2015. okt. 10. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Micsoda véletlen pont bent volt az osztályába azta mik vannak
2015. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En azt mondom, a szemezes onmagaba meg keves jel. Az, hogy bemt volt, nem egy nagy dolog szerintem. Igyekezz a haverjaval jol kijonni (de lehetoleg ugy, hogy nehogy felreertse) es hatha meghiv valahova, ahol a kiszemelted is ott van. Ha esetleg igy lenne, igyekezz minel tobbet beszelni vele, a lenyeg, hogy vegyen eszre (persze jo ertelemben :D) sok sikert :)
2015. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszi :)
2015. okt. 11. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!