Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú! Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Soha nem beszélünk, de mindig leszemezünk. Facebookon ismerősök vagyunk ezért rá kéne írnom. De mit?

Normális válaszolóknak előre is köszönöm!

13/L



2015. okt. 14. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha van valami közös érdeklődési kör, vagy közös ismi, akkor ürügyként azzal kapcsolatban is írhatsz. Utána meg majd elindul a beszélgetés.
2015. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Lenne mert ő is rocker mint én. És hasonló az érdeklődési körünk. 4es 5ös tanuló. Én is

Ezek segítségével kérlek segítsetek kitalálni valami frappáns kérdést!

2015. okt. 14. 16:15
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja és ő is szereti a horrorfilmeket mint én

Mit kérdezzek tőle? 😨

2015. okt. 14. 16:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg huszadszorra is.
2015. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tuttommal nincs közöd hogy egy kérdést hogyan és hánykor teszek fel!
2015. okt. 14. 17:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen idegbeteg vagy akkor add fel :D
2015. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idegbeteg csak ne szólj bele a dolgaimba hanem inkább adj tanácsot! 😂
2015. okt. 14. 17:59
 8/11 anonim válasza:
Kérdezz meg tőle valamit a tananyaggal kapcsolatban.
2015. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam de azt pár szóban/mondatban el lehet intézni aztán kész. Azért köszi
2015. okt. 15. 06:30
 10/11 anonim válasza:
Valamit ne irj le az egyik oran es jerd meg ot hogy kuldje el neked delutan mikor haza er. Utana a nappal kapcsolatban vegul : Kijott egy uj horror film nem megyunk el megnezni mert nagyon megszeretnem de a barátaim nem ernek ra. Ha ezt a mondatot leirtad es azt mondta ok vagy csak bele egyezett akkor menjetek el. Ezt meg parszor ismeteljetek meg es aztan románc. 😍😍<3
2015. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!